Sídlo

Praha

Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.
Hlavní stránka Novinky

Virtuální kancelář je vhodná pro mimopražské firmy

Virtuální kancelář je vhodná pro mimopražské firmy

Poskytneme adresu sídla pro Vaši firmu v Praze 8.

Zařiďte si své sídlo firmy s naší pomocí virtuální cestou a buďte si jisti, že rozhodně zklamaní nebudete. Zřízení sídla firmy s námi je velmi rychlé, všechny smlouvy a potřebné formality připravujeme zpravidla do 1 hodiny.

Váš čas je drahý a my to víme, proto nabízíme i nezbytné služby při změně sídla společnosti a zápisu změn do obchodního rejstříku.

Zřízení sídla firmy krok za krokem:

1. Na našich stránkách si dle přehledné mapy Prahy vyberete požadovanou adresu sídla firmy a doplňkové služby, pokud si s výběrem nevíte rady, rádi Vám poradíme.

2. Provedete telefonicky či e-mailem nezávaznou objednávku sídla firmy.

3. Zašleme Vám kalkulaci celkové ceny sídla firmy, ve které si můžete ještě jednou ověřit konečnou částku za všechny vybrané služby sídla společnosti.

4. Po potvrzení objednávky Vám zašleme poštou smlouvu, výpis z katastru nemovitostí, souhlas s umístěním sídla firmy v naší nemovitosti a fakturu k úhradě. Součástí zásilky je i zpáteční obálka s předvyplněnou adresou, podepsané dokumenty tedy stačí pouze podepsat, vložit do této zpáteční obálky a vhodit do poštovní schránky.

5. Nyní již můžete provést změnu sídla firmy v obchodním rejstříku.

Sídlo společnosti musí být určeno adresou. Každá právnická osoba může mít jen jedno sídlo a jen v jednom určitém místě. Existence právnické osoby je bez sídla vyloučena. Společnost je povinna prokázat vlastnické nebo užívací či jiné obdobné právo k objektu nebo prostorám, v nichž má své sídlo.

My Vám poskytneme adresu v hlavním městě Praze. Pro zápis do obchodního rejstříku obdržíte od nás všechny potřebné dokumenty, jako je souhlas majitele nemovitosti, výpis z katastru a smlouvu.

Děkujeme za důvěru!

 

Tisíce firem se stěhují do Prahy

 

PRAHA - Česko zažívá nebývalé stěhování firem do hlavního města. V loňském roce jich do metropole přesídlilo ze všech regionů téměř deset tisíc. Na rozdíl od menších měst je totiž v Praze pravděpodobnější, že na ně nepřijde daňová kontrola.

Údaje opět potvrzují, že podnikatelé ve větších městech se za svůj život setkají s kontrolory finančního úřadu obvykle mnohem méně (někteří ani jednou za život) než v menších městech.

"Celkem 9926 podnikatelů se loni rozhodlo přesunout své sídlo do Prahy. To v praxi většinou znamená, že provoz zůstává zachován v regionu, ale firma oficiálně sídlí na pražské adrese," řekl LN mluvčí finanční společnosti Akont Karel Pluhař.

 

Celý článek...

 

Kdy přijde berňák? V Brně za 24 let, v Praze za 139 let

PRAHA - Šestý pražský obvod versus Konice na Prostějovsku. Takový je v Česku rozdíl mezi peklem a rájem – alespoň co do pravděpodobnosti daňových kontrol. Zatímco v Konici je pravděpodobná daňová kontrola jednou za tři roky, v Praze 6 je to 139 let.

Vyplývá to ze studie poradenské společnosti Terrinvest. Obrovské rozdíly v pravděpodobnosti daňových kontrol mezi Prahou a menšími městy posilují "daňovou turistiku" v Česku. Stále více firem a podnikatelů kvůli tomu přemisťuje svá sídla do hlavního města.

Celý článek...

 

Firma musí mít skutečné sídlo. My Vám to zajistíme

Vláda schválila novelu obchodního zákoníku, která dává firmám povinnost do obchodního rejstříku zapsat jako své sídlo místo, kde skutečně sídlí. Po jednání kabinetu to řekl premiér Petr Nečas (ODS). Od novelizace občanského zákoníku v roce 2009 firmám tato povinnost odpadla, což vyvolalo v některých případech problémy. Norma také stanovuje, že rodná čísla nebudou údajem zveřejňovaným v obchodním rejstříku.

Celý článek...

 
Najdete nás na Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.

Nabízíme: