Sídlo

Praha

Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.
Hlavní stránka Služby

Ceník pro sídlo firmy

Sídlo za 333,- Kč / měsíčně
Zřízení sídla společnost, zřízení korespondenční adresy, příjem pošty a kurýrních zásilek do 50 ks/měs, podání informace e-mailem o došlé poště a případných návštěvách. Časově omezeno.


Cena: 4.000 ,- Kč/rok
Platba: za 3 roky jednorázově

Sídlo za 416,- Kč / měsíčně
Zřízení sídla společnost, zřízení korespondenční adresy, příjem pošty a kurýrních zásilek do 50 ks/měs, podání informace e-mailem o došlé poště a případných návštěvách. Časově omezeno.


Cena: 5.000 ,- Kč/rok
Platba: za 2 roky jednorázově

Sídlo
Zřízení sídla společnost, zřízení korespondenční adresy, příjem pošty a kurýrních zásilek do 50 ks/měs, podání informace e-mailem o došlé poště a případných návštěvách.

*Možnost zřídit trvalý příkaz k úhradě.

** Ke kvartální a pololetní platbě je počítán zapisovací poplatek 1000 Kč


Cena: 500,- Kč / měsíčně
Platba: kvartálně*,**

Celý článek...

 

Základní informace o ZALOŽENÍ s.r.o.

Společnost s ručením omezeným je v praxi nejvíce zakládanou právnickou osobou. Její obliba je dána zejména jednoduchou správou a nenáročným obchodním vedením.

Na rozdíl od podnikání pod firmou společnosti s ručením omezeným je proces založení takové společnosti poněkud složitým a časově náročným výkonem. Založení společnosti s ručením omezeným zabere v České republice průměrně 1 až 2 měsíce času, a to v závislosti na počtu potřebných úkonů a typu a složitosti struktury dané společnosti.

Pokud využijete služeb naší společnosti, jsme schopni Vám garantovat zápis nové s.r.o. do obchodního rejstříku již během osmi pracovních dnů. K založení společnosti s ručením omezeným je ale nejdříve dobré porozumět alespoň základním otázkám, které se takového založení týkají a informací, které od Vás k zakládání s.r.o. budeme vyžadovat.

Celý článek...

 

Prodej ready made společnosti

V současné době existují dva způsoby nabytí obchodní společnosti v České republice. První způsob je založit společnost novou. Poté, co jsou notářsky ověřeny a předány veškeré administrativní náležitosti, trvá cca deset dní, než je nová jednotka zapsána do obchodního rejstříku. Druhou – mnohem snazší metodou – je zakoupení již zaregistrované společnosti, která nevyvíjela žádné obchodní aktivity, nemá žádné závazky a má plně splacené základní jmění. Takové společnosti se označují termínem ready made společnosti a mají mnoho výhod před těmi, které se nově zakládají, např. se mohou okamžitě použít k obchodní transakci, jelikož již jsou registrovány v České republice.

Celý článek...

 
Najdete nás na Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.

Nabízíme: