Sídlo

Praha

Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.
Hlavní stránka Sídlo

Co je to Sídlo společnosti?

Sídlem právnické osoby a místem podnikání fyzické osoby je adresa zapsaná jako její sídlo nebo místo podnikání v obchodním rejstříku nebo v jiné zákonem upravené evidenci.
Místo podnikání uvádí každý podnikatel fyzická osoba OSVČ podle živnostenského zákona. Místo podnikání nemusí být stejné jako bydliště OSVČ. Místo podnikání nemusí být stejné ani s adresou provozovny OSVČ. Více viz Živnostenský zákon.

Celý článek...

 

Proč mít sídlo firmy u nás?

  • Zajištěna kontinuita služeb - sídlo firmy umístíme ve vlastní nemovitosti.
  • Šetříme Vaše peníze – sídlo firmy v Praze od 89 Kč/měsíc.
  • Šetříme Váš čas - všechno papírování zařídíme.
  • Nikam nemusíte jezdit – obdržíte od nás poštou smlouvu, dokumenty potřebné pro zápis do obchodního resjtříku a fakturu k úhradě.

Celý článek...

 

Poskytnutí sídla společnosti

Sídlo v Praze zajistí Vaší firmě prestiž bez nutnosti stěhování kanceláře, sníží množství administrativy a přinese řadu dalších výhod. Pokud chcete mít sídlo Vaší společnosti na adrese v Praze, spolehněte se na nás.

 

Celý článek...

 

Jaké dostanu doklady?

Od nás obdržíte dokumenty potřebné pro zápis do obchodního rejstříku:

1) ověřený souhlas majitele nemovitosti s poskytnutím sídla,
2) výpis z katastru nemovitosti,
3) smlouvu na vedení sídla (není třeba podávat na soud)

Celý článek...

 

Jaký je postup zřízení sídla firmy?

Zřízení sídla firmy s námi je velmi rychlé, všechny smlouvy a potřebné papíry připravujeme zpravidla za 1 hodinu.

Váš čas je drahý a my to víme, proto nabízíme i nezbytné služby při změně sídla společnosti a zápisu změn do obchodního rejstříku. Pro více informací se podívejte na náš ceník poskytnutí sídla.

 

Celý článek...

 

Jak postupovat při změně sídla společnosti (s.r.o.)?

Sídlo právnické osoby (tedy sídlo určené v zakladatelském dokumentu a zapsané v příslušné evidenci) musí být určeno adresou, kde právnická osoba sídlí skutečně, tedy místem, kde je umístěna její správa a kde se veřejnost může s právnickou osobou stýkat. Adresa musí obsahovat alespoň název obce, ulici, číslo domu a poštovní směrovací číslo. Je tedy vyloučeno sídlo osoby označit například pouze číslem poštovní schránky (P. O. Box). Sídlo právnické osoby je jejím nutným znakem, právnická osoba nemůže existovat bez sídla. Sídlo může mít právnická osoba jen jedno a jen v jednom určitém místě (může však během své existence sídlo měnit).

 

Celý článek...

 

Jak postupovat při změně sídla podnikatele (OSVČ)?

Podle zákona musí mít obchodní společnost v České republice registrovanou adresu (sídlo společnosti). Místo podnikání uvádí každý podnikatel fyzická osoba OSVČ podle živnostenského zákona. Místo podnikání nemusí být stejné jako bydliště OSVČ. Místo podnikání nemusí být stejné ani s adresou provozovny OSVČ. Více viz Živnostenský zákon § 5, čl. 2) §27, čl. 3) §31, čl. 2) §46, čl. 1) odst. f) §62, čl. 1), odst. k). K nahlášení všech potřebných změn lze použít jednotný formulář, který akceptují všechny níže uvedené úřady. Přehled postupu při změně sídla OSVČ:

 

Celý článek...

 

Správa Datové schránky

Mnoho firem bojuje s novým způsobem doručování písemností od úřadů. Patříte mezi ně?

Máme pro Vás řešení!

Celý článek...

 
Najdete nás na Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.

Nabízíme: