Sídlo

Praha

Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.
Hlavní stránka Novinky Virtuální kancelář je vhodná pro mimopražské firmy

Virtuální kancelář je vhodná pro mimopražské firmy

Virtuální kancelář je vhodná pro mimopražské firmy

Poskytneme adresu sídla pro Vaši firmu v Praze 8.

Zařiďte si své sídlo firmy s naší pomocí virtuální cestou a buďte si jisti, že rozhodně zklamaní nebudete. Zřízení sídla firmy s námi je velmi rychlé, všechny smlouvy a potřebné formality připravujeme zpravidla do 1 hodiny.

Váš čas je drahý a my to víme, proto nabízíme i nezbytné služby při změně sídla společnosti a zápisu změn do obchodního rejstříku.

Zřízení sídla firmy krok za krokem:

1. Na našich stránkách si dle přehledné mapy Prahy vyberete požadovanou adresu sídla firmy a doplňkové služby, pokud si s výběrem nevíte rady, rádi Vám poradíme.

2. Provedete telefonicky či e-mailem nezávaznou objednávku sídla firmy.

3. Zašleme Vám kalkulaci celkové ceny sídla firmy, ve které si můžete ještě jednou ověřit konečnou částku za všechny vybrané služby sídla společnosti.

4. Po potvrzení objednávky Vám zašleme poštou smlouvu, výpis z katastru nemovitostí, souhlas s umístěním sídla firmy v naší nemovitosti a fakturu k úhradě. Součástí zásilky je i zpáteční obálka s předvyplněnou adresou, podepsané dokumenty tedy stačí pouze podepsat, vložit do této zpáteční obálky a vhodit do poštovní schránky.

5. Nyní již můžete provést změnu sídla firmy v obchodním rejstříku.

Sídlo společnosti musí být určeno adresou. Každá právnická osoba může mít jen jedno sídlo a jen v jednom určitém místě. Existence právnické osoby je bez sídla vyloučena. Společnost je povinna prokázat vlastnické nebo užívací či jiné obdobné právo k objektu nebo prostorám, v nichž má své sídlo.

My Vám poskytneme adresu v hlavním městě Praze. Pro zápis do obchodního rejstříku obdržíte od nás všechny potřebné dokumenty, jako je souhlas majitele nemovitosti, výpis z katastru a smlouvu.

Děkujeme za důvěru!

 
Najdete nás na Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.

Nabízíme: