Sídlo

Praha

Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.
Hlavní stránka Sídlo Jaký je postup zřízení sídla firmy?

Jaký je postup zřízení sídla firmy?

Zřízení sídla firmy s námi je velmi rychlé, všechny smlouvy a potřebné papíry připravujeme zpravidla za 1 hodinu.

Váš čas je drahý a my to víme, proto nabízíme i nezbytné služby při změně sídla společnosti a zápisu změn do obchodního rejstříku. Pro více informací se podívejte na náš ceník poskytnutí sídla.

 

Zřízení sídla firmy krok za krokem:

 

1. Na našich stránkách si dle přehledné mapy Prahy vyberete požadovanou adresu sídla firmy a doplňkové služby, pokud si s výběrem nevíte rady, rádi Vám poradíme.

2. Provedete nezávaznou objednávku sídla firmy pomocí našeho formuláře, telefonicky či e-mailem.

3. Zašleme Vám kalkulaci celkové ceny sídla firmy, ve které si můžete ještě jednou ověřit konečnou částku za všechny vybrané služby sídla společnosti.

4. Po potvrzení objednávky Vám zašleme poštou smlouvu, výpis z katastru nemovitostí, souhlas s umístěním sídla firmy v naší nemovitosti a fakturu k úhradě. Součástí zásilky je i zpáteční obálka s předvyplněnou adresou, podepsané dokumenty tedy stačí pouze podepsat, vložit do této zpáteční obálky a vhodit do poštovní schránky.

5. Nyní již můžete provést změnu sídla firmy v obchodním rejstříku. Případně můžeme ,na základě plné moci jednatele , provést změnu adresy v obchodním rejstříku my za poplatek 3000Kč. (2000Kč je kolek)

 
Najdete nás na Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha. Sídlo firmy v Praze. Sídlo Praha.

Nabízíme: